Remont Siłowni Szczęśliwej Drogi w Łodzi

Wybierz rodzaj przekazywanej darowizny oraz przekazywaną kwotę. Każda pomoc jest dla nas bardzo cenna. Pomóż młodzieży obrać właściwy kierunek w życiu.

bilet

20 zł pozwoli na zakup dwóch wałków malarskich.

bilet

50 zł pozwoli na zakup worka gładzi szpachlowej.

bilet

200 zł pozwoli na zakup 10m2 paneli podłogowych.

bilet

Sam zadecyduj, ile jesteś w stanie przekazać. Niezależnie, jaką kwotę wybierzesz, każda kwota bardzo pomoże naszym podopiecznym.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane sa za pośrednictwem Dotpay.pl

dotpay

Pomóż Dzieciom dorosnąć.

Każdy z nas mógł nauczyć się samodzielnie gotować, płacić rachunki czy załatwiać sprawy w urzędach. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, że w tych sprawach moglibyśmy być bezradni. Niestety, nie każdy miał tyle szczęścia.  

Nasze dzieciaki, wychowankowie Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych nie miały okazji uczestniczyć w codziennych sprawach zwykłej rodziny. I tu pojawiamy się my – Fundacja Szczęśliwej Drogi. Zespół pedagogów, psychologów, tutorów i terapeutów o otwartych sercach, chcących po prostu pomóc. Już w styczniu 2020 planujemy otwarcie „Siłowni Szczęśliwej Drogi” w Łodzi. Będzie to miejsce dla 150 młodych osób, które nasza Fundacja będzie wspierać w codziennym życiu.

To właśnie dla nich powstaje Siłownia Szczęśliwej Drogi – miejsce, w którym znajdą pomoc i wsparcie. 160m2 przestrzeni, dzięki której będziemy mogli zapewnić: warsztaty, sesje terapeutyczne i tutoring. To ogromna szansa dla naszych dzieciaków, a także dla grupy mam, które wkrótce opuszczą placówki i rozpoczną samodzielne życie. 

Zanim jednak to nastąpi, przed Fundacją ogromne wyzwanie – remont. Siłownia znajduje się w zabytkowej kamienicy, co wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi. 

I Ty możesz pomóc.