Święta są do niczego – możesz to zmienić

Święta są do niczego! 
Wszyscy się uśmiechają. Mówią o rodzinie. Siadają RAZEM do stołu.
A JA jestem sama w domu dziecka… 

Dla młodzieży z domów dziecka grudzień to traumatyczny miesiąc. A święta najlepiej jakby nie istniały. 

Weź udział w naszej zbiórce i pokaż młodym ludziom, że ich wspierasz. 

Dzięki Twojemu zaangażowaniu damy naszym 250 podopiecznym prezenty i będziemy organizować dla nich spotkania w tym trudnym czasie. Obecnością, rozmową i ciepłą, rodzinną atmosferą odczarujemy wspomnienia.

Co planujemy? 

Razem z Tobą podarujemy młodzieży coś więcej niż prezent. Będą to karty podarunkowe do sklepów odzieżowych, a także obecność i wsparcie w ramach spotkań świątecznych.

Każda karta będzie lekcją samodzielnego zarządzania budżetem i robienia zakupów. Każda okazja do treningu i nauki niezależności jest na wagę złota dla młodzieży z domów dziecka, bo na co dzień często nie mają takiej możliwości. 

Twoja darowizna zmieni się w pierwszą gwiazdkę świąteczną i piękny prezent, który wręczymy naszym dzieciakom w czasie naszego świątecznego spotkania. 

Wtedy też każdy z naszych podopiecznych otrzyma list, w którym opiszemy mu, jak wiele osiągnął w mijającym roku dzięki swojej ciężkiej pracy na zajęciach w Fundacji, a także w szkole lub pracy. Wspólnie pokażemy dzieciakom, że są po prostu wspaniałe!

Jak możesz pomóc: 

  • Dołącz do zbiórki i przekaż darowiznę na jedną (lub kilka 😊) kart podarunkowych o wartości 150 zł; 
  • Przekaż mniejszą darowiznę, która stanie się częścią jednego z prezentów.

Jeżeli uda nam się zebrać więcej środków, przeznaczymy je na organizację spotkań indywidualnych i grupowych z młodzieżą, zarówno w okresie świątecznym, jak i nadchodzącym 2022 roku.

Zobacz, jak pomogliśmy rok temu! – relacja z ubiegłorocznej akcji świątecznej.

Odmień święta dzieciaków z domów dziecka na dobre

Przekaż darowiznę poniżej: