Współpraca

Buduj wizerunek swojej firmy, promuj odpowiedzialność społeczną, zaangażuj pracowników do wspólnego czynienia dobra, a co najważniejsze – pomagaj młodzieży z domów dziecka i inwestuj w ich potencjał! Jak możemy razem działać? Ogranicza nas tylko nasza kreatywność. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które pomogą naszym dzieciakom rozpocząć drogę ku szczęśliwej dorosłości.

Wsparcie finansowe

Wesprzyj nasze działania statutowe przekazując darowiznę. Możesz zrobić to na wiele sposobów: angażując swoich pracowników i organizując zbiórkę payroll, wspierając nasze działania jako przedsiębiorca lub obejmując patronatem jeden z naszych projektów (np. obóz terapeutyczny).

Wsparcie rzeczowe

Nasi podopieczni mają bardzo różnorodne potrzeby, często od zaspokojenia tych podstawowych zależy, czy będą w stanie stanąć na nogi i zacząć się rozwijać. Czego potrzebują najbardziej?

  • Artykułów spożywczych – dzięki nim pełnoletni podopieczni mogą przetrwać momenty kryzysowe, a także podobnie jak młodsi koledzy i koleżanki uczyć się gotowania i zjeść coś ciepłego lub kanapkę, kiedy odwiedzają Fundację zaraz po szkole.
  • Wyposażenie mieszkań – czasami są to meble, czasami mniejsze sprzęty jak lampy i małe AGD. Zdarza się, że potrzeba materiałów budowalnych do remontu. To wsparcie pozwala pełnoletnim podopiecznym urządzić mieszkania, w których zaczynają samodzielne życie po wyjściu z domu dziecka.

Wolontariat kompetencyjny

Wsparcie materialne jest ważne do realizacji naszych celów, ale to nie wszystko. Jeśli nie możesz nam pomóc finansowo, nasi podopieczni docenią inne formy wsparcia. Twoi pracownicy mogą ofiarować im swój czas, swoje talenty, swoją pasję i umiejętności w formie warsztatu, wykładu, zostając mentorem dla jednej z tych młodych osób. Skontaktuj się z nami i wspólnie omówmy szczegóły współpracy!

Inne

Jesteśmy także otwarci na inne formy współpracy na przykład eventy firmowe, podczas których zbudujesz dobre relacje z pracownikami i kontrahentami, a jednocześnie pomożesz podopiecznym Fundacji. 

Jeżeli masz pomysł na inny rodzaj współpracy, skontaktuj się z nami!

Kontakt dla firm

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami

biuro@szczesliwejdrogi.org

tel.: 530 068 032