Współpraca

Buduj wizerunek swojej firmy jako przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie i rozpocznij współpracę z naszą Fundacją. Dzięki wspieraniu naszych działań możesz osiągnąć wiele korzyści wizerunkowych. Angażując się w tematy prospołeczne ocieplasz swój wizerunek zarówno wśród swoich pracowników, jak i kontrahentów. Dla nas liczy się chęć współpracy i jesteśmy otwarci na różne jej formy.

Wsparcie finansowe

Wesprzyj nasze działania statutowe przekazując darowiznę. Możesz zrobić to na wiele sposobów: angażując swoich pracowników i organizując zbiórkę payroll, wspierając nasze działania jako przedsiębiorca lub obejmując patronatem jeden z naszych projektów (np. obóz terapeutyczny).

Wsparcie rzeczowe

Nasi podopieczni mają bardzo różnorodne potrzeby: od butów, podstawowych środków higienicznych, wyżywienia, ubrań, po telefony, kursy zawodowe, opiekę lekarską. Staramy się zaspokoić wszystkie z nich. Twoja firma może nam pomóc organizując zbiórki żywności, ubrań, czy przekazując nam używany sprzęt IT, z którego będą mogli skorzystać nasi podopieczni.

Wolontariat kompetencyjny

Wsparcie materialne jest ważne do realizacji naszych celów, ale to nie wszystko. Jeśli nie możesz nam pomóc finansowo, nasi podopieczni docenią inne formy wsparcia. Twoi pracownicy mogą ofiarować im swój czas, swoje talenty, swoją pasję i umiejętności w formie warsztatu, wykładu, zostając mentorem dla jednej z tych młodych osób. Skontaktuj się z nami i wspólnie omówmy szczegóły współpracy!

Inne

Jesteśmy także otwarci na inne formy współpracy na przykład eventy firmowe, podczas których zbudujesz dobre relacje z pracownikami i kontrahentami, a jednocześnie pomożesz podopiecznym Fundacji. 

Jeżeli masz pomysł na inny rodzaj współpracy, skontaktuj się z nami!

Kontakt dla firm

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami

biuro@szczesliwejdrogi.org

533 801 037