Mamy

Wybierz rodzaj przekazywanej darowizny oraz przekazywaną kwotę. Każda pomoc jest dla nas bardzo cenna. Pomóż młodym mamom, aby były w stanie zadbać o siebie i swoje dziecko.

bilet

30 zł pozwoli na zakup podstawowych kosmetyków do pielęgnacji maluszka.

bilet

50 zł umożliwi zakup paczki pieluch dla maluszka.

bilet

100 zł pozwoli na zapewnienie 5 godzin opieki nad dzieckiem, aby samotna mama mogła rozpocząć pracę lub dokończyć edukację.

bilet

Sam zadecyduj, ile jesteś w stanie przekazać. Niezależnie, jaką kwotę wybierzesz, każda kwota bardzo pomoże młodym mamom z domów dziecka i ich pociechom.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane sa za pośrednictwem Dotpay.pl

dotpay

Szczególną opieką otoczone są młode mamy, które bardzo szybko muszą się stać dorosłe, samodzielne i odpowiedzialne i umieć zadbać nie tylko o siebie, ale również o dziecko. To dla nich zupełnie nowa sytuacja i wielkie wyzwanie, którego często się boją, nie są przygotowane do takiej odpowiedzialności.

Fundacja ma pod opieką czterdziestkę maluchów i ich mamy. Organizacja pomaga im w przygotowaniu się do porodu (wsparcie mentalne, materialne, medyczne), w wychowywaniu dzieci (opieka nad dziećmi, wspólne spędzanie czasu, nauka kompetencji rodzicielskich), w urządzeniu mieszkania i pokoju/kąciku dla dziecka. Systematycznie odbywają się spotkania i warsztaty dla mam i dzieci.

Basia to osiemnastoletnia mama dwuletniego Tomka. Została mamą będąc w domu dziecka i pierwsze chwile jej życia z synkiem, to te w placówce. Basia wyszła z domu dziecka w zeszłym roku, otrzymała mieszkanie komunalne, które pomogliśmy jej wyremontować i urządzić. Dzięki wsparciu naszych przyjaciół odbyła praktyki szkolne i w czerwcu skończyła szkołę zawodową. Pomogliśmy jej również w staraniach o żłobek, gdzie Tomek chodzi już od kilku miesięcy. Basia zaczęła pracę w sklepie spożywczym i kontynuuje naukę w szkole weekendowej – chciałaby zdać maturę. Gdy chodzi do szkoły, Tomkiem opiekuje się sfinansowana przez nas opiekunka. Basia marzy o poznaniu fajnego chłopaka, który pokocha Tomka i będą mogli założyć normalną rodzinę, jakiej nigdy nie miała.

Tomek choruje na astmę i jest pod stałą opieką specjalistów. Basi nie starcza środków, aby wykupić wszystkie leki, marzy również o wspólnym wyjeździe wakacyjnym nad morze.

Pomóż Basi i Tomkowi.