Młodzież 14-17

Wybierz rodzaj przekazywanej darowizny oraz przekazywaną kwotę. Każda pomoc jest dla nas bardzo cenna. Pomóż młodzieży obrać właściwy kierunek w życiu.

bilet

30 zł pozwoli na zakup biletu do teatru i poszerzenie horyzontów.

bilet

50 zł pozwoli na opłacenie godziny korepetycji z matematyki lub angielskiego, z którymi najczęściej nie radzą sobie nasi podopieczni.

bilet

200 zł pozwoli na zakup okularów korekcyjnych.

bilet

Sam zadecyduj, ile jesteś w stanie przekazać. Niezależnie, jaką kwotę wybierzesz, każda kwota bardzo pomoże naszym podopiecznym.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane sa za pośrednictwem Dotpay.pl

dotpay

W Warszawie i Łodzi mamy pod opieką ponad 100 wychowanek i wychowanków w wieku 14–17 lat przebywających w rodzinach zastępczych, domach dziecka i placówkach opiekuńczo–wychowawczych. Są to młodzi ludzie planujący swoją edukację i drogę rozwoju zawodowego.

Wybory dokonane w tym wieku często determinują dalsze losy tych młodych ludzi. i ich drogę życiową i mają wpływ na to, czy sobie w życiu poradzą. Podopieczni fundacji otrzymują od nas wszechstronne wsparcie, mające na celu pomoc w podejmowaniu trudnych życiowych decyzji i przygotowanie do wejścia w dorosłość.

Tomek ma 16 lat. Trafił do domu dziecka dwa lata temu. Przez bardzo złą sytuację rodzinną i alkoholizm rodziców nie miał w domu warunków do nauki. Gdy trafił do placówki, okazało się, że ma ogromne zaległości w szkole.

Marzeniem Tomka była nauka w technikum informatycznym, ponieważ komputery są jego pasją. Jednak, przez zaniedbania w nauce, realizacja tego planu wydawała się prawie niemożliwa. Przez całą 3 klasę gimnazjum Tomek ciężko pracował na korepetycjach z wolontariuszami, poprawiał powoli swoje oceny i nadrabiał zaległości. Wszystko to, żeby trafić do wymarzonej szkoły. W tamtym okresie nikt jednak nie wierzył, że mu się uda, a wszyscy powtarzali mu, żeby wybrał szkołę branżową.

Dziś Tomek jest uczniem technikum, a 1 klasę skończył ze średnią 4,0. Osiągnął swój pierwszy cel. Chciałby dalej rozwijać swoje zainteresowania, uczyć się programowania, pogłębiać swoją wiedzę. Jego największym marzeniem jest profesjonalny kurs programowania. Wszystko to, aby zdobyć dobrą pracę i zapewnić sobie bezpieczną przyszłość.

Pomóż Tomkowi zrealizować jego marzenie – przekaż darowiznę!