Młodzież 14-17

Wybierz rodzaj przekazywanej darowizny oraz przekazywaną kwotę. Każda pomoc jest dla nas bardzo cenna. Pomóż młodzieży obrać właściwy kierunek w życiu.

bilet

30 zł pozwoli na zakup biletu do teatru i poszerzenie horyzontów.

bilet

50 zł pozwoli na opłacenie godziny korepetycji z matematyki lub angielskiego, z którymi najczęściej nie radzą sobie nasi podopieczni.

bilet

200 zł pozwoli na zakup okularów korekcyjnych.

bilet

Sam zadecyduj, ile jesteś w stanie przekazać. Niezależnie, jaką kwotę wybierzesz, każda kwota bardzo pomoże naszym podopiecznym.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane sa za pośrednictwem Dotpay.pl

dotpay

Mamy pod opieką 50 wychowanek i wychowanków w wieku 14–17 lat przebywających w rodzinach zastępczych, domach dziecka i placówkach opiekuńczo–wychowawczych. Są to młodzi ludzie planujący swoją edukację i drogę rozwoju zawodowego.

Wybory w tym wieku często determinują dalsze losy tych osób i ich drogę życiową i mają wpływ na to, czy sobie w życiu poradzą. Podopieczni fundacji otrzymują od nas wszechstronne wsparcie mające na celu pomoc w podejmowaniu trudnych życiowych decyzji i przygotowanie do wejścia w dorosłość.

Natalia to nieśmiała piętnastolatka. Od sześciu lat wychowuje się w domu dziecka, ponieważ jej tata zmarł, gdy była jeszcze mała, a mama nadużywa alkoholu. Natalka cały czas czeka na to, że w domu się coś zmieni i mama znów ją tam zabierze. Mama jednak nie odwiedziła jej już od dłuższego czasu.

Natalia jest osobą niepewną siebie i swoich mocnych stron, w które niestety nikt nigdy nie pomógł jej uwierzyć. Biorąc udział w naszym projekcie zaczyna odkrywać swoje talenty – jej mocną stroną jest fotografia. W tym roku zaczęła naukę w szkole branżowej o profilu fotograficznym, choć ciężko jej się tam odnaleźć, bo ciągle czuje się trochę inna niż pozostali uczniowie. Zdjęcia robi telefonem lub aparatem w szkole, ma jednak ograniczony dostęp do komputera, ponieważ w placówce, w której mieszka, jest tylko jeden laptop dla całej grupy wychowanków. Jej wielkim marzeniem jest posiadanie własnego laptopa, dzięki któremu mogłaby rozwijać swoją pasję, edytować zdjęcia i uczyć się programów graficznych. Chciałaby również ukończyć profesjonalny kurs fotograficzny. Pomóż Natalii spełnić jej marzenie.