Chcemy zostać raperami!

Muzyka, bity i słowa prosto z serca. Szczery przekaz i wrażliwość tętni w rapie naszych podopiecznych. Wspieramy rozwój muzycznych talentów młodzieży z domów dziecka, a dzięki zaangażowaniu zespołu platformy Chcę Zostać, możemy robić to jeszcze skuteczniej.

Wychowankowie domów dziecka szukają sposobów na wyrażanie siebie. W rapie znajdują przestrzeń na bycie zrozumianym, a jednocześnie zaakceptowanym przez otoczenie.

Zawsze, kiedy improwizują lub piszą swoje kawałki, dają upust wielu emocjom, którymi dzielenie się jest po prostu trudne.

Jesteśmy wielkimi fanami talentów naszych dzieciaków, a asystenci usamodzielniania często są też pierwszymi słuchaczami ich nowych utworów. Musieliśmy znaleźć sposób na pomoc w rozwijaniu ich talentów w tym nieocenioną pomocą przyszła platforma Chcę Zostać!

Nauka od mistrza

Jeśli się uczyć, to od najlepszych, dlatego Chcę Zostać udostępniło naszym podopiecznym raperski kurs wideo z O.S.T.R.-em!

Słuchając rad mistrza słowa i rytmu młodzież rozwija się, a dzięki przystępnej formie nagrań, może to robić, gdzie tylko chcą i mają ochotę. Jak widać na załączonych zdjęciach, czasami o tworzeniu sztuki najlepiej uczyć się przy stole, a innym razem pod ciepłą kołdrą. ?

Dziękujemy za wsparcie!

Powrót do aktualności