Dzięki Waszej pomocy – jedziemy na obóz!

Jeszcze niedawno nasz wyjazd na obóz terapeutyczny dla 40 dzieciaków z domów dziecka i rodzin zastępczych stał pod znakiem zapytania. Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu teraz już wiemy, że uda nam się go zorganizować!

W trakcie trwającej w dniach 1-20 lipca 2020 r. akcji udało nam się zebrać 76 044,95 złotych!

Dzięki temu w dniach 17-27 lipca 2020 r. uda nam się zabrać 40 dzieciaków w wieku 14-17 lat na obóz terapeutyczny, na którym realizowany będzie nowatorski program motywacyjno-rozwojowy Life Plan, stworzony przez podróżnika Marka Kamińskiego. Program ma pomóc młodym ludziom realizować swoje cele, spełniać marzenia i poszerzać ich kompetencje. Czuwać nad tym będzie 6-osobowy zespół profesjonalnej kadry, która na co dzień pracuje z młodzieżą. 

Obecnie jesteśmy w trakcie intensywnych przygotowań i działań organizacyjnych. Chcemy, aby nasza młodzież mogła jak najlepiej wykorzystać ten czas! Do wyjazdu zostały 3 tygodnie, a my już odliczamy dni!

Nie udałoby się to bez wsparcia Radiowej Trójki – programu 3 Polskiego Radia i audycji Zapraszamy do Trójki, poprowadzonej przez Kubę Strzyczkowskiego! Bardzo dziękujemy!

Dziękujemy również wszystkim operatorom – , którzy zrzekli się dochodu z połączeń, dzięki czemu cała kwota, zebrana z wysłanych SMSów, posłuży organizacji wyjazdu dla naszych podopiecznych!

Przede wszystkim dziękujemy jednak wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórkę i wsparły nasze dzieciaki! Wierzymy w to, że jeśli wspólnie pomożemy im teraz, to zaowocuje to w przyszłości!

Powrót do aktualności