Jedziemy na Wyczekane Wakacje!

Zdarzają się chwile, w których radość ściska gardło, a oczy otwierają się z niedowierzaniem. Tak można podsumować wszystko, co wydarzyło się przy okazji zbiórki na Wyczekane Wakacje, którą przeprowadziliśmy wspólnie z zespołem Radia 357!

Naszym celem było zebranie pieniędzy na organizację wakacyjnego obozu rozwojowego dla naszych naszych dzieciaków.

25 czerwca o 16:00 rozpoczęła się audycja Kuby Strzyczkowskiego, której byliśmy głównymi bohaterami. Wtedy też zaczęły dziać się rzeczy niesamowite!

Rozdzwoniły się telefony do studia, zaczęły spływać darowizny. Słuchacze kupowali płyty z autografami dziennikarzy jako cegiełki wspierające akcję. Zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!

Jeszcze przez kilka dni kolejne osoby o wielkich sercach dołączały do zbiórki, aż w końcu zbiórkowy licznik zatrzymał się na oszałamiającej kwocie:

137 009 zł!

Ten niesamowity wynik pozwoli nam na organizację nie jednego, a aż TRZECH WYJAZDÓW dla naszych podopiecznych! Oprócz wakacyjnego obozu w Okunince będzie to też zimowy wyjazd narciarski oraz wyprawa survivalowa dla starszych podopiecznych.

Serdecznie dziękujemy zespołowi Radia 357 za ogromne zaangażowanie i wsparcie okazane naszym dzieciakom!

Najbardziej dziękujemy natomiast każdej osobie, która dołączyła do naszej zbiórki! pokazali Państwo jak wielka jest siła społeczności i jak dużo możemy zdziałać, działając wspólnie w słusznej sprawie.

Nie ma na co czekać – czas brać się za przygotowania do pierwszego wyjazdu!

Powrót do aktualności