MENTORING 2.0 W FIRMIE ISS POLSKA

Za nami kolejne spotkanie w ramach cyklu Mentoring 2.0 – tym razem zostaliśmy zaproszeni do firmy ISS Polska, która pokazała naszej młodzieży tajniki pracy w najważniejszych działach swojej organizacji.

Tegoroczna edycja Mentoringu 2.0 to przede wszystkim możliwość poznania kulis pracy w dużej firmie wspierającej zewnętrznych klientów. Firma ISS Polska wywiązała się ze swojego zadania znakomicie i przygotowała dla naszych dzieciaków niezmiernie ciekawy i wartościowy program zajęć tak, że każdy wyniósł z nich coś dla siebie. Na początku spotkania młodzież dowiedziała się czym zajmuje się ISS Polska i jak wygląda praca w ich organizacji. Później przystąpiliśmy do najważniejszego elementu warsztatów – praktyki!

Grafika. Młodzież siedzi w sali konferencyjnej i słucha prezentacji pracowników firmy ISS Polska.

Uczestnicy zostali rozdzieleni i każdy z nich mógł posmakować prawdziwej pracy w różnych działach: IT, recepcja, kadry, rekrutacja oraz obsługa serwisu dziennego. Młodzież mogła dowiedzieć się na czym polega praca w każdym z działów oraz jak wygląda typowy dzień na danym stanowisku. Pracownicy ISS Polska przygotowali również ciekawe zadania.

Szczególnym zainteresowaniem uczestników cieszył się dział obsługi serwisu dziennego za sprawą… pani Krysi, która skradła serca wszystkich! Pani Krysia została przedstawiona jako dobry duch organizacji, który dba, aby każdemu pracowało się miło i przyjemnie. Do tej pory uczestnicy wspominają ją z uśmiechem!

Grafika. Podopieczny próbuje swoich sił w pracy na recepcji. Razem z recepcjonistką przeglądają korespondencję i pliki na komputerze.

Atmosfera firmy to zdecydowanie coś co zachwyciło nasze dzieciaki. Po spotkaniu zgodnie stwierdziły, że w takim miejscu ta dorosła praca nie wydaje się taka straszna! Zwłaszcza kiedy w ramach wynagrodzenia za zaangażowanie w zadania, nasi gospodarze przygotowali dla uczestników pizzę, żeby naładować akumulatory.

Grafika. Podopieczny Fundacji pracuje przy komputerze nad zadaniem. Towarzyszy mu pracowniczka firmy ISS Polska.

Dziękujemy firmie ISS Polska za pokazanie naszej młodzieży, że ciekawa praca może przynosić ogrom satysfakcji i warto poszukiwać swojej wymarzonej drogi zawodowej!

Mentoring 2.0 to fantastyczna przygoda zarówno dla uczestników jak i dla gospodarzy, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy solidną dawkę inspiracji i satysfakcji!

O ISS POLSKA

Jest to wiodąca firma w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami, oferująca wysokiej jakości rozwiązania, które przyczyniają się do lepszych wyników biznesowych i sprawiają, że praca staje się łatwiejsza, bardziej produktywna i przyjemniejsza.

Powrót do aktualności