Piknik ekologiczno-sportowy w Łodzi

Start wakacji w Łodzi z przytupem! W czasie naszego ekologicznego pikniku podopieczni w każdym wieku znaleźli coś dla siebie. Dzięki wsparciu projektu przez IKEA Polska na terenach rekreacyjnych Portu Łódź spędziliśmy razem miłe popołudnie, dowiedzieliśmy się dużo o ekologii, ale też odpoczęliśmy i poruszaliśmy się na świeżym powietrzu!

Dla każdego znalazło się coś miłego! W ramach warsztatów uczyliśmy się wykonywać ekologiczne kosmetyki, przy okazji dowiadując się dużo o recyklingu i ograniczaniu produkcji odpadów.

Nasi sportowcy zmagali się na boiskach do badmintona i siatkówki. Nie zabrakło też entuzjastów mini-golfa i gry w bule. Aktywny wypoczynek zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem naszych dzieciaków!

W cieniu, pod drzewami rozłożyły się młode mamy ze swoimi pociechami. Dziewczyny mogły się zintegrować, a maluchy razem poszaleć i pobawić się na świeżym powietrzu.

Kiedy wszyscy zgłodnieli, z pomocą przyszły wege-burgery i szaszłyki serwowane porzez p. Ewę z Quintessence of health. Na łasuchów czekało też brownie i lody!

Dobrze jest móc spotkać się, produktywnie spędzić czas na świeżym powietrzy i dowiedzieć się co robić, aby było ono świeże jak najdłużej. O ochronie planety uczymy się przez zabawę i sport!

Powrót do aktualności