Podsumowanie Świątecznej Zbiórki

Co za radość! Udało się! Wszyscy nasi podopieczni dostaną na Święta prezenty dzięki Waszemu zaangażowaniu w zbiórkę. Jesteście niesamowici!

Dziękujemy każdej osobie, która wsparła nas darowizną! Jesteśmy bardzo wdzięczni za bezinteresowne dobro okazane naszym dzieciakom!

Dziękujemy też firmom PwC oraz CMS za prezenty przekazane dla naszych starszych i młodszych podopiecznych!

Wielkie podziękowania należą się też wielkiej drużynie darczyńców, którzy wspierają nas anonimowo w ramach akcji Listy do Świętego Mikołaja!

To właśnie dzięki zaangażowaniu wielu wspaniałych osób Święta naszych nastoletnich i pełnoletnich podopiecznych upłyną w niepowtarzalnej atmosferze. Poczują się zauważeni i docenieni, a fakt, że prezentami dla nich są karty podarunkowe, będzie podwójną frajdą. Najpierw będzie to niespodzianka pod choinką, a później okazja do samodzielnych zakupów, czyli ważna lekcja dla młodszych oraz odciążenie domowego budżetu dla pełnoletnich podopiecznych.

Nie zapominajmy o uśmiechach maluszków, czyli dzieci młodych mam, które są podopiecznymi Fundacji. Prezenty podarowane przez Państwa to wielka radość, niespodzianka i dowód, że przecież MIKOŁAJ ISTNEIJE! 🙂

Dziękujemy, ze jesteście Państwo z nami!

Życzymy wszystkiego dobrego na te Święta, a także dużo zdrowia na ten magiczny okres i cały nadchodzący 2021 rok.

Powrót do aktualności