SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO-URODZINOWE

Za nami wyjątkowy dzień. 9 grudnia siedzibą Fundacji stał się PGE Narodowy! Tego dnia nasi podopieczni, kadra oraz przyjaciele zebrali się, aby wspólnie świętować ÓSME URODZINY FUNDACJI SZCZEŚLIWEJ DROGI!  

Chcieliśmy, aby ten dzień należał przede wszystkim do naszych dzieciaków. Dlatego to właśnie oni przejęli stery w najważniejszych punktach imprezy – Patryk i Angelika poprowadzili spotkanie, Kamil był odpowiedzialny za dźwięk i multimedia, Kuba robił zdjęcia, a Ania przygotowała wspaniały tort urodzinowy! Spotkanie uświetnił występ Staszka i Piotrka, którzy zarapowali swój autorski kawałek, natomiast Gosia i Oskar wygłosili uroczyste przemowy.  

Jak co roku czwórka naszych podopiecznych otrzymała również tytuł Siłacza za pokonanie osobistych trudności i stanie się tym samym inspiracją dla innych. Dzięki wsparciu firmy ISS Facility Services otrzymali nagrody, dzięki którym będą mogli się rozwijać i osiągać swoje cele edukacyjne i zawodowe. Przyznaliśmy również nagrody Przyjaciół dla wspierających nas w tym roku partnerów oraz instytucji – Asseco Data Systems, Group One, Centrum Administracyjnemu Pieczy Zastępczej oraz Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Łodzi. Wręczyliśmy także nagrodę Zefira Fundacji Orlen w podziękowaniu za wsparcie usamodzielniającej się młodzieży z pieczy zastępczej.  

Na nasze spotkanie przybył również najprawdziwszy Mikołaj, który rozdał prezenty maluchom naszych młodych mam. Nasi podopieczni otrzymali natomiast karty podarunkowe do sklepów odzieżowych oraz świąteczne listy od swoich asystentów. Wisienką na torcie było zwiedzanie Stadionu Narodowego oraz uroczysty obiad.  

Dziękujemy za to, że są Państwo z nami! Przez te osiem lat razem z Państwem stworzyliśmy miejsce, w którym dzieciaki z domów dziecka czują się bezpieczne, akceptowane i wysłuchane oraz mogą rozwijać swoje skrzydła!

Szczególne podziękowania chcielibyśmy skierować do firm, które wsparły nas w organizacji wydarzenia: 

Dziękujemy ISS Facility Services za ufundowanie nagród dla Siłaczy.  

Dziękujemy Group One, Asseco Data Systems, Novartis, PwC Polska, ISS World Services, ISS Facility Services, Hays Poland za wzięcie udziału w naszej akcji świątecznej i ufundowanie kart podarunkowych dla naszych podopiecznych. 

Dziękujemy PwC Polska oraz ISS World Services za przygotowanie prezentów dla maluchów.  

Dziękujemy PGE Narodowy za udostępnienie sali oraz pomoc w organizacji wydarzenia.  

Powrót do aktualności