AKTYWNY ROK Z KLUBEM FITNESS ZDROFIT!

Kto uważnie śledzi nasze działania ten dobrze wie, że nasze dzieciaki mają prawdziwie sportowego ducha! Za nami kolejny aktywny rok, podczas którego wylały hektolitry potu na treningach i przede wszystkim zadbały o swoje zdrowie! Nie byłoby to możliwe bez współpracy z siecią klubów fitness ZDROFIT, która przekazała naszej młodzieży darmowe karnety, aby nic nie stało na przeszkodzie w rozwijaniu pasji do aktywności fizycznej.

ZDROFIT to obecnie największa sieć fitness w Polsce. Łącznie liczy aż 95 klubów, które wyróżniają się najbogatszą w Polsce ofertą zajęć grupowych, siłowniami wyposażonymi w wysokiej jakości sprzęt oraz dostępem do szerokiego wachlarza usług takich, jak m.in. treningi personalne z udziałem zaangażowanych trenerów i instruktorów, którzy pomagają klubowiczom zmieniać swoje nawyki, dbać o zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia.  

Więcej o ZDROFIT na: www.zdrofit.pl

W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam powody, dla których nasze dzieciaki stawiają się regularnie na sali treningowej.

SPORT TO ZDROWIE

Niezaprzeczalnie aktywność fizyczna może wspierać nas w utrzymaniu zdrowia. Regularny trening pozytywnie wpływa na pracę serca, układ krążenia, gospodarkę hormonalną czy zdrowe kości. Wspólnie ze ZDROFIT uczymy dzieciaki, że warto dbać o swoje zdrowie i budować odpowiednie nawyki każdego dnia, a nie tylko szukać rozwiązań, kiedy już zachorujemy.

DLA LEPSZEGO SAMOPOCZUCIA

Czasami codzienne wyzwania mogą wydawać się przytłaczające… Aktywność fizyczna to ważny element nie tylko w profilaktyce zdrowia fizycznego, ale również psychicznego! Dzięki wysiłkowi fizycznemu nasza młodzież może wyrzucić z siebie negatywne emocje, odstresować się i uspokoić myśli. To czas, kiedy nasze dzieciaki mogą zadbać o chwilę dla siebie.

NAUKA WYTRWAŁOŚCI

Każdy wykonany trening to praca nad systematycznością i budowaniem zdrowych nawyków. Regularna aktywność fizyczna sprawia, że nasza młodzież zauważa pewną zależność – kiedy jesteś cierpliwy i konsekwentny w tym co robisz, w końcu osiągniesz założony sobie cel! Treningi w klubie to prawdziwa nauka regularności i wytrwałości, którą nasze dzieciaki zaczynają stosować w życiu codziennym. Sport uczy ich również, aby cieszyć się z każdego, nawet małego postępu i nie ustawać w dążeniach do realizacji swoich marzeń!

Dziękujemy sieci klubów fitness ZDROFIT za kolejny rok współpracy i wspieranie naszych podopiecznych w odkrywaniu uroków regularnej aktywności fizycznej!

Powrót do aktualności