Mentoring 2.0 w firmie Hays

W marcu odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu Mentoring 2.0. Tym razem ugościł nas zespół firmy Hays Poland. Jakie niespodzianki przygotowali dla naszych dzieciaków?


Młodzież miała okazję poznać od kuchni pracę dużej organizacji zajmującej się rekrutacją pracowników. Świetnie opracowany i przeprowadzony program zajęć sprawił, że każdy z uczestników znalazł w nim coś dla siebie.


Po krótkiej rozmowie o pracy całej firmy, nasza grupa podzieliła się na mniejsze zespoły, aby posmakować tego, co w Mentoringu 2.0 najważniejsze – PRAKTYKI.


Poszczególne działy firmy przygotowały specjalne zadania dla naszych dzieciaków. Wyzwania dotyczyły:

  • zagadnień samej rekrutacji pracowników,
  • marketingu,
  • zarządzania zasobami ludzkimi,
  • administracji,
  • a nawet księgowości (gdzie młodzież dowiedziała się, że Excel nie musi być nudny, a wręcz przeciwnie – kryje w sobie wiele fascynujących możliwości!).


Wszystkie zadania wykonane zostały śpiewająco, a młodzież zasypała swoich opiekunów pytaniami, na które był czas psy wspólnej pizzy.


Wszyscy czujemy, że Mentoring 2.0 przynosi efekty, o których marzyliśmy, co najlepiej obrazuje zdanie jednej z naszych podopiecznych:

W sumie, mogłabym pracować w rekrutacji, zwłaszcza w takiej firmie.

Martyna, uczestniczka warsztatów


Dziękujemy Hays Poland za to, że wspólnie mogliśmy poszerzyć horyzonty naszych dzieciaków i zainspirować ich do dalszego rozwoju i poszukiwania swojej ścieżki zawodowej.

Powrót do aktualności