Wyczekane Wakacje – weź udział w wyjątkowej zbiórce!

Wakacje za pasem! Dla naszych podopiecznych – wychowanków domów dziecka, to czas szczególne wyczekiwany. Przez pandemię byli całkowicie izolowani i mierzyli się z nowymi problemami…

Czas rozwiać te smutki! Nasze dzieciaki zasługują na odpoczynek i rozwój w gronie przyjaciół! Potrzebują zastrzyku wiary w siebie. Muszą usłyszeć najważniejszą prawdę: ŻE SĄ WSPANIALI!

Dlatego jak co roku chcemy zorganizować rozwojowy obóz letni. Przeczytaj relację z ubiegłorocznego obozu TUTAJ.

Hasło tegorocznego obozu to Wyczekane Wakacje. Z Państwa pomocą – NA PEWNO uda nam się go zorganizować!

Dla 30 dzieciaków będzie to czas prawdziwego relaksu i chwile beztroski. Nie zabraknie kąpieli w jeziorze, sportu, gier i zabaw, ale też warsztatów rozwijających ich talenty! Będzie to też okazja do BYCIA SOBĄ i spędzania czasu z przyjaciółmi.

Z doświadczenia wiemy, że 10 dni obozu wpływa pozytywnie na naszych podopiecznych jeszcze przez wiele miesięcy! To po prostu bezcenny zastrzyk energii i motywacji do działania!

Możesz pomóc!

Wyjazd będzie możliwy tylko dzięki ludziom o wielkich sercach! Dlatego wspólnie z Radiem 357 zapraszamy Państwa do udziału w specjalnej zbiórce!

Odbędzie się ona w Popołudniówce Radia 357 w piątek 25 czerwca od 16:00 do 19:00, a audycję poprowadzi sam Kuba Strzyczkowski! W czasie audycji będzie można kupować zestawy płyt z autografami, jako cegiełki wspierające obóz. Cena minimalna zestawu to 357 zł, jednak górny próg wsparcia zależeć będzie już tylko od Państwa.

Do usłyszenia na antenie! 🙂

Zachęcamy też do wspierania obozu w formularzu wpłaty poniżej lub tradycyjnym przelewem:

Nr konta: 73 1140 2004 0000 3402 7596 4920

Tytułem: Darowizna na cele statutowe – Wakacyjny obóz dla podopiecznych

Powrót do aktualności